Supreme Champion (SC) Inka Diamiland*PL DVM

* Supreme Champion * * DVM Distinguished Variety Merit *

  • Data urodzenia: 8 czerwca 2015
  • Kolor: BSH e (kremowy)
  • Grupa krwi: B
  • Matka: Lala Nea Sellini*Pl
  • Ojciec: GIC IVEN FROM MURLANDYIA
  • Rodowód: FPL LO 85774
FIV i FeLV: ujemne
PKD: negatywne
HCM: prawidłowe

Osiągnięcia wystawowe


  • 2 x Best in Show Adult (BIS Adult) - Najlepszy Kot Dorosły w Best In Show
  • 1 x Best in Show Junior (BIS Junior) - Najpiękniejszy kot w klasie młodzieży 6-10 miesięcy
  • 12 x Nom BIS - Nominacja do finału wystawy
  • 11 x Best in Variety (BIV) - Najlepszy Kot w Kolorze
  • 30 x Ex1 - Ocena doskonała
3 x CAC - Champion
3 x CACIB - Certyfikat na Tytuł International Champion
10 x CAGCIB - Certyfikat na Tytuł Grand International Champion
15 miejsce TOP BRI CAT 2018 kategoria- kotki

Wystawy

Wystawy tego kota

Kl. Data Miasto Sędzia Ocena
2020-10-31
03 2020-03-07 Wrocław Mrs. Britta Busse, DE Ex 1, CACS
03 2020-02-23 Warszawa Mr. Charles Spijker, NL Ex1, CACS, BIV
03 2020-02-22 Warszawa Mrs. Anne Paloluoma, FL EX1, CACS, BIV, NOM, BIS cat. 3
03 2019-04-07 Szczecin Mrs. Gina Grob, LI Ex1, CACS
03 2019-03-31 Poznań Mrs. Anna Wilczek, Pl Ex1, CACS, BIV, NOM, BIS cat.3
03 2019-03-30 Poznań Mr. Vladimir Isakov, BY Ex1, CACS, NOM
03 2018-11-10 Poznań Mrs. Katia Pocci, IT Ex 1, CACS
03 2018-09-02 Wrocław Mrs. Laura Scholten, NL Ex1, CACS, BIV, NOM BIS
03 2018-09-01 Wrocław Mrs. Gina Grob, LI Ex1, CACS, NOM
03 2017-11-26 Lysa Nad Labem Mr. Luigi Comorio, IT Ex1, CACS
03 2017-11-12 Poznań Mr. Robert Nowak, PL Ex1, CACS
05 2017-11-11 Poznań Mr. Joeri Vanrusselt, BE Ex1, CAGCIB
05 2017-11-05 Łódź Mrs. Hanne Sopie Sneum, DK Ex 1, CAGCIB
05 2017-11-04 Łódź Mr. Jaroslav Panek, CZ Ex1, CAGCIB
05 2017-10-22 Rybnik Mrs. Lenka Venclikova, CZ Ex1, CAGCIB, NOM
05 2017-10-21 Rybnik Mr. Steven L.Jones, NO Ex1, CAGCIB, NOM
05 2017-09-09 Wrocław Mr. Robert Nowak, PL Ex 1, CAGCIB, BIV
05 2017-09-08 Wrocław Mrs. Gins Grob, LI Ex 1, CAGCIB
05 2017-08-20 Pardubice Mr. Hornell Henry Ex1, CAGCIB, NOM BIS
07 2017-08-19 Pardubice Mrs. Lenka Venclikova Ex1, CACIB, BIV
07 2016-10-02 Wrocław Mrs. Olga Sizova, RU Ex 1, CACIB
07 2016-10-01 Wrocław Mrs. Hanne Sopie Sneum, DK Ex 1, CACIB, BIV
09 2016-05-08 Skierniewice Mrs. Tetiana Boiko, UA Ex 1, CAC, BIV
09 2016-05-07 Skierniewice Mrs. Helene Lis, DK Ex 1, CAC, NOM
09 2016-04-16 Kościan Mr. Marcin Biernaczyk, PL Ex 1, CAC, BIV
11 2016-03-20 Szczecin Mr. Vladimir Isakov, BY Ex 1, NOM, BIS juniors 7-10 cat. 3
11 2016-03-19 Szczecin Mrs. Anna Wilczek, PL Ex 1
11 2016-03-06 Wrocław Mrs. Britta Buse, DE Ex 1, BIV, NOM
11 2016-03-05 Wrocław Mrs. Laura Burani-Ferrari, IT Ex 1, BIV, NOM
12 2015-11-08 Poznań Mrs. Nurit Pahl, IL Ex 1
12 2015-11-07 Poznań Mr. Steven Jones, NO Ex 1